info
عکس غرفه بازیافت
category

غرفه بازیافت محله سیزده آبان، تهران

اداره و سازمان دولتی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی غرفه بازیافت

غرفه بازیافت (اداره و سازمان دولتی) در محله سیزده آبان ری و خیابان رضازاده واقع شده است. این اداره یکی از هشت اداره و سازمان دولتی در محله سیزده آبان ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فروشگاه مهدیار، مرکز سلامت جامعه شهری عظیم آباد، پارک گلگون، آرایشگاه چلسی و کالای برق گلگون قرار گرفته است.
سایر مراکز دولتی که در محدوده غرفه بازیافت واقع شده‌اند:

 • پست برق
  بلوار شهید رجایی، بلوار سیزده آبان، مهدی مولایی، تیر 3
 • بنیاد ایثارگران
  (5.0)
  بلوار شهید رجایی، مسجد، بین خلفی و هفتاد و هفتم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط king (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی غرفه بازیافت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد غرفه بازیافت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه غرفه بازیافت ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه شهید رجایی، صفر رحمتی، رضازاده، بین طاهری و اسپد
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo