info
عکس سوپر پارسا
category

سوپر پارسا محله سید خندان، تهران

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپر پارسا

سوپر پارسا (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله سید خندان تهران و خیابان عطار واقع شده است. این فروشگاه یکی از سیزده سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله سید خندان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه رضا عباسی و مرکز خرید سید خندان و همچنین فرهنگسرای ارسباران، بیمارستان دامپزشکی اکسیژن، بنیاد فرهنگ زندگی، دبیرستان پسرانه فرهنگ غیردولتی و سین کافه قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر پارسا واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط علی مریدی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر پارسا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر پارسا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر پارسا ندارد.
neshan logo