info
عکس شهرک مسکونی
category

شهرک مسکونی محله جوادیه - فرهنگ سرا، تهران

درباره‌ی شهرک مسکونی

شهرک مسکونی (مجتمع مسکونی) در محله جوادیه - فرهنگ سرا تهران و خیابان هلیسایی (درختی) واقع شده است. این مجتمع یکی از شانزده مجتمع مسکونی در محله جوادیه - فرهنگ سرا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مسجد حضرت جواد الائمه جوادیه، بازار میوه و تره بار جشنواره، نانوایی سنگک، آکسایا و نانوایی فانتزی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مجتمع به ایستگاه مترو فرهنگسرا، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مجتمع‌های مسکونی که در محدوده شهرک مسکونی واقع شده‌اند:

 • مجتمع مسکونی پارسه
  بزرگراه شهید سلیمانی، شیرود
 • مجتمع مسکونی سورنا
  بزرگراه شهید سلیمانی، شیرود
 • مجتمع مسکونی مروارید۲
  دماوند، نورمحمدی
 • مجتمع مسکونی یاس صدف
  دماوند، ناهیدی - جشنواره، جعفرپناه، بین سپهر و کلهر
 • ساختمان مهستان
  بلوار شاهد، ناهیدی - جشنواره، زهدی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ashkantkta (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شهرک مسکونی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شهرک مسکونی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شهرک مسکونی ندارد.
  neshan logo