info
عکس ایستگاه اتوبوس عاملی
category

ایستگاه اتوبوس عاملی شاندیز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس عاملی

ایستگاه اتوبوس عاملی (ایستگاه اتوبوس) در شاندیز و خیابان ولیعصر واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی رستوران حسین شیشلیکی، پمپ بنزین علیایی، لبنیات پاکنوش شاندیز، کامپیوتر سروش و مدرسه حافظ قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس عاملی شاندیز

ایستگاه اتوبوس عاملی شاندیز را می‌توانید در شهر شاندیز، پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در ولیعصر، بین ولیعصر 11 و 13 واقع شده است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس عاملی شاندیز عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف شاندیز دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس سجاد قرار دارد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس عاملی شاندیز و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده عاملی واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس عاملی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس عاملی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس عاملی ندارد.
neshan logo