info
عکس ایستگاه اتوبوس دارالشفاء
category

ایستگاه اتوبوس دارالشفاء شاندیز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دارالشفاء

ایستگاه اتوبوس دارالشفاء (ایستگاه اتوبوس) در شاندیز و خیابان ولیعصر واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شیشلیک حاج غلام، کافی نت ایده نو، داروخانه شبانه روزی دکتر ژیانی، اداره گاز شاندیز و کالای برق مهتاب قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دارالشفاء شاندیز

ایستگاه اتوبوس دارالشفاء شاندیز یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر شاندیز است که در قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در ولیعصر واقع شده است. برای دسترسی به نقاط مختلف شاندیز، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس دارالشفاء شاندیز عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس دارالشفاء شاندیز، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دارالشفاء واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان دوم
  بلوار امام رضا، امام رضا 35
 • ایستگاه اتوبوس سجاد
  بلوار امام رضا، بین میدان شهدا و سجاد
 • ایستگاه اتوبوس عاملی
  ولیعصر، بین ولیعصر 11 و 13
 • ایستگاه اتوبوس ولیعصر 20
  ولیعصر، بین ولیعصر 20 و 24
 • ایستگاه اتوبوس دانشگاه
  ولیعصر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دارالشفاء اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دارالشفاء در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دارالشفاء ندارد.
  neshan logo