info
عکس ایستگاه اتوبوس ولیعصر 7
category

ایستگاه اتوبوس ولیعصر 7 شاندیز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ولیعصر 7

ایستگاه اتوبوس ولیعصر 7 (ایستگاه اتوبوس) در شاندیز و خیابان ولیعصر واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کافی نت ایده نو، فروشگاه سموم کشاورزی نگین شاندیز، تعمیرگاه جلوبندی عباس شبانی، کافه رستوران پدر و فروشگاه دزدگیر وسیمکشی معدنی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ولیعصر 7 شاندیز

ایستگاه اتوبوس ولیعصر 7 شاندیز در شهر شاندیز، و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس ولیعصر، بین ولیعصر 10 و 12 است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس ولیعصر 7 شاندیز عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف شاندیز بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس ولیعصر 7 شاندیز، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ولیعصر 7 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سجاد
  بلوار امام رضا، بین میدان شهدا و سجاد
 • ایستگاه اتوبوس میدان امام خمینی
  امام خمینی، بین بهشت و میدان امام خمینی
 • ایستگاه اتوبوس دانشگاه
  ولیعصر
 • ایستگاه اتوبوس عاملی
  ولیعصر، بین ولیعصر 11 و 13
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ولیعصر 7 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ولیعصر 7 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ولیعصر 7 ندارد.
  neshan logo