info
عکس خودپرداز بانک مسکن
category

خودپرداز بانک مسکن شاندیز

درباره‌ی خودپرداز بانک مسکن

خودپرداز بانک مسکن (خودپرداز) در شاندیز و خیابان ولیعصر، ولیعصر 5، صدر رضوی واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهر رویایی پدیده و مرکز خرید پدیده و همچنین شهرداری شاندیز، رستوران رویایی کرگدن شاندیز، مرکز گردشگری پدیده شاندیز ، پیتزا و فست فود کارن و بازار روز قرار گرفته است.
سایر دستگاه‌های خودپرداز که در محدوده خودپرداز بانک مسکن واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط reza tapsi (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خودپرداز بانک مسکن اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد خودپرداز بانک مسکن در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خودپرداز بانک مسکن ندارد.
neshan logo