info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان دوم
category

ایستگاه اتوبوس میدان دوم شاندیز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان دوم

ایستگاه اتوبوس میدان دوم (ایستگاه اتوبوس) در شاندیز و بلوار امام رضا، امام رضا 35 واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهر رویایی پدیده و مرکز خرید پدیده و همچنین رستوران ارم شاندیز، مسجد صاحب الزمان شاندیز، آبمیوه بستنی وشیرینی شهریار، نانوایی ارم و مارکت ارم قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان دوم شاندیز

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر شاندیز، ایستگاه اتوبوس میدان دوم شاندیز است که در قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار امام رضا، امام رضا 35 می‌باشد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان دوم شاندیز عبور می‌کنند، به نقاط مختلف شاندیز بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میدان دوم شاندیز و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان دوم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دارالشفاء
  ولیعصر
 • ایستگاه اتوبوس ولیعصر 6
  ولیعصر، بین ولیعصر 6 و 8
 • ایستگاه اتوبوس ملل
  بلوار امام رضا، بین امام رضا 31 و 35
 • ایستگاه اتوبوس ارچنگ
  بلوار امام رضا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان دوم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان دوم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان دوم ندارد.
  neshan logo