info
عکس ایستگاه اتوبوس سجاد
category

ایستگاه اتوبوس سجاد شاندیز

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سجاد

ایستگاه اتوبوس سجاد (ایستگاه اتوبوس) در شاندیز و بولوار امام رضا واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی فان زون ، شهر رویایی پدیده و مرکز خرید پدیده و همچنین رستوران ارم شاندیز، مسجد صاحب الزمان شاندیز، علی بستنی، نانوایی ارم و مارکت ارم قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سجاد شاندیز

ایستگاه اتوبوس سجاد شاندیز یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر شاندیز است که در قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار امام رضا، بین میدان شهدا و سجاد بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس سجاد شاندیز عبور می‌کنند، به نقاط مختلف شاندیز بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس سجاد شاندیز و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سجاد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ولیعصر 7
  ولیعصر، بین ولیعصر 10 و 12
 • ایستگاه اتوبوس ولیعصر 10
  ولیعصر، بین ولیعصر 10 و 12
 • ایستگاه اتوبوس دارالشفاء
  ولیعصر
 • ایستگاه اتوبوس ولیعصر 6
  ولیعصر، بین ولیعصر 6 و 8
 • ایستگاه اتوبوس ملل
  بلوار امام رضا، بین امام رضا 31 و 35
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سجاد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سجاد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سجاد ندارد.
  neshan logo