info
عکس ایستگاه اتوبوس دانشگاه
category

ایستگاه اتوبوس دانشگاه شاندیز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دانشگاه

ایستگاه اتوبوس دانشگاه (ایستگاه اتوبوس) در شاندیز و خیابان ولیعصر واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید پدیده و همچنین رستوران نهارخوران، آشپزخانه حمیدی، پیتزا و فست فود کارن، آبمیوه بستنی شاندیز و تک مارکت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دانشگاه شاندیز

ایستگاه اتوبوس دانشگاه شاندیز در شهر شاندیز، و قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به ولیعصر بروید. ایستگاه اتوبوس دانشگاه شاندیز محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف شاندیز می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس دانشگاه شاندیز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دانشگاه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ولیعصر 20
  ولیعصر، بین ولیعصر 20 و 24
 • ایستگاه اتوبوس ملل
  بلوار امام رضا، بین امام رضا 31 و 35
 • ایستگاه اتوبوس ارچنگ
  بلوار امام رضا
 • ایستگاه اتوبوس ولیعصر 7
  ولیعصر، بین ولیعصر 10 و 12
 • ایستگاه اتوبوس ولیعصر 10
  ولیعصر، بین ولیعصر 10 و 12
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دانشگاه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دانشگاه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دانشگاه ندارد.
  neshan logo