info
عکس ایستگاه اتوبوس ارچنگ
category

ایستگاه اتوبوس ارچنگ شاندیز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ارچنگ

ایستگاه اتوبوس ارچنگ (ایستگاه اتوبوس) در شاندیز و بولوار امام رضا واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شهر رویایی پدیده و همچنین رستوران شایان شاندیز، مسجد جامع ارچنگ، دبستان شهدای ارچنگ، ارچنگ و کیک و شیرینی ماه عسل قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ارچنگ شاندیز

در شهر شاندیز، ، ایستگاه اتوبوس ارچنگ شاندیز قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار امام رضا می‌باشد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس ارچنگ شاندیز عبور می‌کنند، به نقاط مختلف شاندیز بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس ارچنگ شاندیز و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ارچنگ واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دانشگاه
  ولیعصر
 • ایستگاه اتوبوس زارعیان
  بلوار امام رضا، بعد از امام رضا 18
 • ایستگاه اتوبوس امام رضا 27
  بلوار امام رضا، بین امام رضا 25 و 27
 • ایستگاه اتوبوس سجاد
  بلوار امام رضا، بین میدان شهدا و سجاد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ارچنگ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ارچنگ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ارچنگ ندارد.
  neshan logo