info
عکس ایستگاه اتوبوس امام رضا 27
category

ایستگاه اتوبوس امام رضا 27 شاندیز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس امام رضا 27

ایستگاه اتوبوس امام رضا 27 (ایستگاه اتوبوس) در شاندیز و بولوار امام رضا واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید تن پوش و همچنین رستوران دارچین، مسجد و مجتمع فرهنگی حضرت زهرا(س)، نان سنگک، لوازم یدکی نوعی و صافکاری تخصصی جواد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس امام رضا 27 شاندیز

ایستگاه اتوبوس امام رضا 27 شاندیز یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر شاندیز است که در قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار امام رضا، بین امام رضا 25 و 27 است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس امام رضا 27 شاندیز عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف شاندیز دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس امام رضا 27 شاندیز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده امام رضا 27 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ماهان
  بلوار امام رضا
 • ایستگاه اتوبوس موسوی
  بلوار امام رضا
 • ایستگاه اتوبوس ارچنگ
  بلوار امام رضا
 • ایستگاه اتوبوس ملل
  بلوار امام رضا، بین امام رضا 31 و 35
 • ایستگاه اتوبوس زارعیان
  بلوار امام رضا، بعد از امام رضا 18
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس امام رضا 27 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس امام رضا 27 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس امام رضا 27 ندارد.
  neshan logo