info
عکس ایستگاه اتوبوس ماهان
category

ایستگاه اتوبوس ماهان شاندیز

ایستگاه اتوبوس
5.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ماهان

ایستگاه اتوبوس ماهان (ایستگاه اتوبوس) در شاندیز و بولوار امام رضا واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی رستوران باغ دربار، کافه رستوران پدر، پوشاک تن پوش، ایستگاه اتوبوس موسوی و لوازم یدکی حسین پور قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ماهان شاندیز

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر شاندیز، ایستگاه اتوبوس ماهان شاندیز است که در قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار امام رضا است. برای دسترسی به نقاط مختلف شاندیز، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس ماهان شاندیز عبور می‌کنند، استفاده کنید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس ماهان شاندیز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ماهان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس امام رضا 27
  بلوار امام رضا، بین امام رضا 25 و 27
 • ایستگاه اتوبوس زارعیان
  بلوار امام رضا، بعد از امام رضا 18
 • ایستگاه اتوبوس سرآسیاب
  شاندیز - مشهد
 • ایستگاه اتوبوس میدان اول
  مشهد - شاندیز، نرسیده به میدان فردوسی
 • ایستگاه اتوبوس موسوی
  بلوار امام رضا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 11 تیر ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ماهان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 11 تیر ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ماهان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ماهان ندارد.
  neshan logo