info
عکس ایستگاه اتوبوس موسوی
category

ایستگاه اتوبوس موسوی شاندیز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس موسوی

ایستگاه اتوبوس موسوی (ایستگاه اتوبوس) در شاندیز و بولوار امام رضا واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی رستوران باغ دربار، کافه رستوران پدر، پوشاک تن پوش، ایستگاه اتوبوس ماهان و لوازم یدکی حسین پور قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس موسوی شاندیز

ایستگاه اتوبوس موسوی شاندیز در شهر شاندیز، و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار امام رضا واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس موسوی شاندیز عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از شاندیز دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس موسوی شاندیز، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده موسوی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس امام رضا 27
  بلوار امام رضا، بین امام رضا 25 و 27
 • ایستگاه اتوبوس زارعیان
  بلوار امام رضا، بعد از امام رضا 18
 • ایستگاه اتوبوس سرآسیاب
  شاندیز - مشهد
 • ایستگاه اتوبوس میدان اول
  مشهد - شاندیز، نرسیده به میدان فردوسی
 • ایستگاه اتوبوس ماهان
  بلوار امام رضا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس موسوی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس موسوی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس موسوی ندارد.
  neshan logo