info
عکس ایستگاه اتوبوس زارعیان
category

ایستگاه اتوبوس زارعیان شاندیز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس زارعیان

ایستگاه اتوبوس زارعیان (ایستگاه اتوبوس) در شاندیز و بولوار امام رضا واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید تن پوش و همچنین رستوران دارچین، مسجد و مجتمع فرهنگی حضرت زهرا(س)، نان سنگک، لوازم یدکی نوعی و صافکاری تخصصی جواد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس زارعیان شاندیز

آدرس ایستگاه اتوبوس زارعیان شاندیز، شهر شاندیز، است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار امام رضا، بعد از امام رضا 18 قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس زارعیان شاندیز عبور می‌کنند، به نقاط مختلف شاندیز بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس زارعیان شاندیز و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده زارعیان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ماهان
  بلوار امام رضا
 • ایستگاه اتوبوس موسوی
  بلوار امام رضا
 • ایستگاه اتوبوس ارچنگ
  بلوار امام رضا
 • ایستگاه اتوبوس ملل
  بلوار امام رضا، بین امام رضا 31 و 35
 • ایستگاه اتوبوس امام رضا 27
  بلوار امام رضا، بین امام رضا 25 و 27
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 21 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس زارعیان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 21 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس زارعیان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس زارعیان ندارد.
  neshan logo