info
عکس ایستگاه اتوبوس ولیعصر 6
category

ایستگاه اتوبوس ولیعصر 6 شاندیز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ولیعصر 6

ایستگاه اتوبوس ولیعصر 6 (ایستگاه اتوبوس) در شاندیز و خیابان ولیعصر واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شیشلیک حاج غلام، کافی نت ایده نو، داروخانه شبانه روزی دکتر ژیانی، کالای برق مهتاب و دارالشفاء حضرت علی اصغر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ولیعصر 6 شاندیز

ایستگاه اتوبوس ولیعصر 6 شاندیز یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر شاندیز است که در قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس ولیعصر، بین ولیعصر 6 و 8 است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس ولیعصر 6 شاندیز عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از شاندیز دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس ولیعصر 6 شاندیز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ولیعصر 6 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان دوم
  بلوار امام رضا، امام رضا 35
 • ایستگاه اتوبوس عاملی
  ولیعصر، بین ولیعصر 11 و 13
 • ایستگاه اتوبوس ولیعصر 20
  ولیعصر، بین ولیعصر 20 و 24
 • ایستگاه اتوبوس سجاد
  بلوار امام رضا، بین میدان شهدا و سجاد
 • ایستگاه اتوبوس دانشگاه
  ولیعصر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ولیعصر 6 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ولیعصر 6 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ولیعصر 6 ندارد.
  location استان خراسان رضوی، شاندیز، ولیعصر، بین ولیعصر 6 و 8
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری ایستگاه اتوبوس ولیعصر 6

  شنبه 06:00 تا 21:00
  یک‌شنبه 06:00 تا 21:00
  دوشنبه 06:00 تا 21:00
  سه‌شنبه 06:00 تا 21:00
  چهارشنبه 06:00 تا 21:00
  پنج‌شنبه 06:00 تا 21:00
  جمعه 06:00 تا 21:00
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo