info
عکس آموزشگاه زبان انگلیسی هیراد
category

آموزشگاه زبان انگلیسی هیراد محله مشیریه، تهران

موسسه آموزش زبان خارجی
3.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی آموزشگاه زبان انگلیسی هیراد

آموزشگاه زبان انگلیسی هیراد (موسسه آموزش زبان خارجی) در محله مشیریه تهران و خیابان حسینی مزینانی واقع شده است. این موسسه یکی از چهار موسسه آموزش زبان خارجی در محله مشیریه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید اطمینان ایرانیان و همچنین بیمه ایران تیموری شعبه آقانور، تالار تشریفاتی رزنتال، کلینیک دندانپزشکی دکتر شمشیر، اورژانس و درمانگاه شبانه روزی میلاد احمد و پیتزا ساندویچ هام هام قرار گرفته است.
سایر موسسات آموزش زبان خارجی که در محدوده آموزشگاه زبان انگلیسی هیراد واقع شده‌اند:

 • آموزشگاه زبانهای خارجی شاکر
  بزرگراه امام رضا، بلوار حسینی مزینانی، بوعلی شرقی
 • آکادمی بين المللی زبان زرنوش
  (5.0)
  بوعلی شرقی، نرسیده به میرزایی
 • آموزشگاه زبان دادمان
  (5.0)
  بوعلی شرقی، بین اسکندری و سازمان آب
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Taimaz (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آموزشگاه زبان انگلیسی هیراد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آموزشگاه زبان انگلیسی هیراد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آموزشگاه زبان انگلیسی هیراد ندارد.
  neshan logo