info
عکس آزمایشگاه پاتوبیولوژی شقایقعکس آزمایشگاه پاتوبیولوژی شقایق
category

آزمایشگاه پاتوبیولوژی شقایق محله جهاد، تهران

آزمایشگاه تشخیص طبی

درباره‌ی آزمایشگاه پاتوبیولوژی شقایق

آزمایشگاه پاتوبیولوژی شقایق (آزمایشگاه تشخیص طبی) در محله جهاد تهران و خیابان فتحی شقاقی واقع شده است. این مکان یکی از چهار آزمایشگاه تشخیص طبی در محله جهاد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شهرام و مرکز خرید پرنیان و همچنین هتل ساینا، طباخی نشاط، کلینیک دامپزشکی یوسف آباد، ستاد مرکزی معاینه فنی تهران و شرکت صنایع فلزی کاوه قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو میدان جهاد، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر آزمایشگاه‌های که در محدوده آزمایشگاه پاتوبیولوژی شقایق واقع شده‌اند:

 • آزمایشگاه فوق تخصصی طبی
  ولیعصر، اکبری
 • آزمایشگاه جهان
  بزرگراه شهید گمنام، جهان آرا، بین هفدهم و مهمان دوست
 • آزمایشگاه گلها
  بزرگراه شهید گمنام، 6/1
 • آزمایشگاه پاتوبیولوژی و ژنتیک دکتر صفوی
  ولیعصر، فتحی شقاقی، بین شمس و اسدآبادی
 • آزمایشگاه پاتوبیولوژی و ژنتیک اوستا
  (5.0)
  مطهری، بین میرزای شیرازی و عبادی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Shan (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آزمایشگاه پاتوبیولوژی شقایق اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آزمایشگاه پاتوبیولوژی شقایق در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آزمایشگاه پاتوبیولوژی شقایق ندارد.
  neshan logo