info
عکس قبرستان
category

قبرستان محله پستک، رشت

درباره‌ی قبرستان

قبرستان (قبرستان) در محله پستک رشت و کوچه ۱۷ واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کافه چی، کبابی و کله پزی محمود، رستورانچی Restooranchii، مسجدالمهدی استاد معین و تودوزی میثم قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط جهان (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی قبرستان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402

نظرات کاربران در مورد قبرستان

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  جنگل میرزا🇮🇷
  جمعه 24 دی ماه 1400

  خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب

  4
 • avatar
  نشانک
  دوشنبه 27 دی ماه 1400

  خدا رحمت کنه

کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد قبرستان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه قبرستان ندارد.
neshan logo