info
عکس کلانتری امام رضا(ع)
category

کلانتری امام رضا(ع) محله عیدگاه، مشهد

درباره‌ی کلانتری امام رضا(ع)

کلانتری امام رضا(ع) (کلانتری) در محله عیدگاه مشهد و امام رضا، میدان بیت المقدس (فلکه آب) واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این مرکز یکی از دو کلانتری در محله عیدگاه مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مجموعه موزه های آستان قدس رضوی و بازار رضا و همچنین میدان فلکه آب، باب الرضا، زعفران توکلی نژاد، هتل ادریس مشهد و زعفران مجتهدزاده قرار گرفته است.
سایر کلانتری‌های که در محدوده کلانتری امام رضا(ع) واقع شده‌اند:

 • ایستگاه پلیس
  بلوار 17 شهریور جنوبی، شیخ طوسی، میرمرتضوی، بین میرمرتضوی 5 و 7
 • یگان صیانت حرم مطهر رضوی
  (5.0)
  طبرسی، طبرسی 7، طبرسی 1
 • ایستگاه ۴ پلیس کلانتری شیرازی
  (4.0)
  شهید اندرزگو، بین اندرزگو 2 و 11
 • کلانتری ۲۹ شیرازی
  (5.0)
  آیت الله شیرازی (بالا خیابان)، شیرازی 3، بازارچه آستانه پرست
 • پایگاه پلیس
  (4.0)
  آیت الله شیرازی (بالا خیابان)، شیرازی 3، بازارچه آستانه پرست، طاووسی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سیدمحمدحسین احمدی مقدم (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ چهارشنبه 26 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کلانتری امام رضا(ع) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 26 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کلانتری امام رضا(ع) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کلانتری امام رضا(ع) ندارد.
  neshan logo