info
عکس پت شاپ رنگو
category

پت شاپ رنگو محله مهران، تهران

فروشگاه حیوانات خانگی

درباره‌ی پت شاپ رنگو

پت شاپ رنگو (فروشگاه حیوانات خانگی) در محله مهران تهران و بزرگراه شهید همت واقع شده است. این مکان یکی از سه فروشگاه حیوانات خانگی در محله مهران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پت شاپ بیمارستان ایرانیان، کافه آس، کلینیک خانواده ایرانی شعبه پاسداران، فیلا و فروشگاه کویر موتور قرار گرفته است.

درباره فروشگاه پت شاپ رنگو تهران

فروشگاه پت شاپ رنگو تهران در شهر تهران، محله مهران، واقع شده است. برای به دست آوردن هرگونه اطلاعات در مورد این فروشگاه می‌توانید با شماره تلفن آن (02122882790) تماس بگیرید. فروشگاه پت شاپ رنگو تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله مهران به شمار می‌رود. از جمله فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، می‌توان به پت شاپ ملودی مهربانی، فروشگاه حیوانات خانگی پاسداران و پت شاپ پاسداران اشاره کرد.

چطور به فروشگاه پت شاپ رنگو تهران برویم؟

شما می‌توانید در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه پت شاپ رنگو تهران از مسیریاب نشان کمک بگیرید. اگر می‌خواهید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس گیلان قرار دارد. اپلیکیشن نشان در مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو به شما کمک می‌کند و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را با شما به اشتراک می‌گذارد.

اگر شما هم به فروشگاه پت شاپ رنگو تهران مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. عکس‌هایی از این فروشگاه را در ادامه می‌توانید ببینید. از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" تصاویر مربوط به فروشگاه پت شاپ رنگو تهران را با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های حیوانات خانگی که در محدوده پت شاپ رنگو واقع شده‌اند:

 • پت شاپ ملودی مهربانی
  شریعتی، بین بهشت آسا و بیان
 • فروشگاه حیوانات خانگی پاسداران
  (4.0)
  همت، سروستان ششم
 • پت شاپ پاسداران
  (3.0)
  بزرگراه شهید همت
 • پت شاپ بیمارستان ایرانیان
  (3.0)
  پاسداران، نگارستان یکم
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Mahmud_67 (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پت شاپ رنگو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پت شاپ رنگو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پت شاپ رنگو ندارد.
  neshan logo