info
عکس فراز گستران عرصه میشرو
category

فراز گستران عرصه میشرو محله مرزداران، تهران

اداره و سازمان دولتی
4.0
3 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فراز گستران عرصه میشرو

فراز گستران عرصه میشرو (اداره و سازمان دولتی) در محله مرزداران تهران و بزرگراه جلال آل احمد واقع شده است. این اداره یکی از دوازده اداره و سازمان دولتی در محله مرزداران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی برج گلدیس و همچنین مرکز بهداشت درمانگاه شهرداری منطقه 5، تهران اینتکس، موسسه حقوقی بینش، کافه رستوران باران و بانک رفاه کارگران سرپرستی غرب تهران قرار گرفته است.
سایر مراکز دولتی که در محدوده فراز گستران عرصه میشرو واقع شده‌اند:

 • ستاد اجرایی فرمان امام (ره)
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، وحدتی
 • شهرداری ناحیه دو منطقه دو
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، سازمان آب، بین کوه دشت و نهم
 • اجاره بیل میکانیکی مینی بیل خاکبرداری
  بلوار آیت الله کاشانی، سازمان آب
 • صندوق بازنشستگی پس انداز و رفاه کارکنان صنعت نفت
  بزرگراه جلال آل احمد
 • شرکت آب و فاضلاب منطقه 3 ناحیه 2
  (3.0)
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، وحدتی، سازمان آب، بین دوازده متری یکم و دانش
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط پسرحاجی (شهریار سطح ۱۰ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فراز گستران عرصه میشرو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فراز گستران عرصه میشرو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فراز گستران عرصه میشرو ندارد.
  neshan logo