info
عکس فروشگاه چاپ کارت عروسی
category

فروشگاه چاپ کارت عروسی محله مخابرات، اراک

درباره‌ی فروشگاه چاپ کارت عروسی

فروشگاه چاپ کارت عروسی (خدمات چاپ) در محله مخابرات اراک و بلوار امام خمینی، دو شهید واقع شده است. این مکان یکی از دو خدمات چاپ در محله مخابرات اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند حمام تاریخی چهارفصل (موزه باستان‌شناسی و مردم‌شناسی) و بازار تاریخی اراک و همچنین باغ ملی، پاساژ اسلامی، سرویس ADSL مخابرات اراک، مهمان پذیر توحید و مرکز خدمات ایرانسل قرار گرفته است.
سایر مراکز ارائه‌دهنده خدمات چاپ که در محدوده فروشگاه چاپ کارت عروسی واقع شده‌اند:

 • فروشگاه اینترنتی و چاپ آنلاین طرح نفیس
  بلوار قائم مقام فراهانی، تقاطع عمار یاسر
 • چاپ دیجیتال آفتاب
  شهید رجایی، بهمن، بین بحرالعلوم و آموزش و پرورش
 • چاپ دیجیتال پیمان
  (3.0)
  پروفسور حسابی، بین شمس و اردیبهشت
 • مرکز چاپ
  (5.0)
  بلوار امام خمینی، 22 بهمن، بین خیابان جانبازان و بهشت 1
 • چاپ و صحافی ارشد
  (5.0)
  بلوار امام خمینی، 22 بهمن، بین خیابان جانبازان و بهشت 1
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط sarsam (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه چاپ کارت عروسی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه چاپ کارت عروسی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه چاپ کارت عروسی ندارد.
  neshan logo