info
عکس سوپر مارکت میثم
category

سوپر مارکت میثم محله افسریه جنوبی، تهران

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپر مارکت میثم

سوپر مارکت میثم (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله افسریه جنوبی تهران و خیابان محمد حسن زالی واقع شده است. این فروشگاه یکی از پنجاه و دو سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله افسریه جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کلیشه سازی آریامهر، رادیاتورسازی احمدی، شیشه اتومبیل جهان نما، طباخی مسعود و آشپزخانه ایرج قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر مارکت میثم واقع شده‌اند:

 • سوپر مارکت برادران
  بزرگراه بسیج، توکلی - بیست و هفتم، 15 متری دوم (فخارنیا)، بین اسدیان و میراسماعیلي
 • سوپرمارکت
  بزرگراه بسیج، کنگاوری
 • سوپر گوشت نمونه ( حاج علی زارع )
  بزرگراه بسیج، غلامحسین ترابی، ترابی، 15 متری سوم(سویزی)، بین ترابی و آشوری
 • سوپر مارکت نیما
  بزرگراه بسیج، بیست متری افسریه، 15 متری یکم (علیرضایی)، بین کنگاوری و میر اسماعیل
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط omid akbari (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر مارکت میثم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر مارکت میثم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر مارکت میثم ندارد.
  neshan logo