info
عکس ایستگاه پلیس 14
category

ایستگاه پلیس 14 محله دشتی، حمیدیا

درباره‌ی ایستگاه پلیس 14

ایستگاه پلیس 14 (ایستگاه اتوبوس) در محله دشتی حمیدیا و بلوار شهید دشتی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه اتوبوس در محله دشتی حمیدیا می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید آوا و همچنین جایگاه سوخت شهید طباطبائی، نمایندگی قطعات مدیران خودرو ایزدی، پژواک یدک، آرایش و پیرایش ستاره آبی و پیتزا و همبرگر سیزده قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ایستگاه پلیس 14 حمیدیا

آدرس ایستگاه اتوبوس ایستگاه پلیس 14 حمیدیا، شهر حمیدیا، محله دشتی است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شهید دشتی، بین دشتی 11 و 13 قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف حمیدیا، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس ایستگاه پلیس 14 حمیدیا عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی اتومبیل کرایه صفائیه یزد قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس ایستگاه پلیس 14 حمیدیا مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ایستگاه پلیس 14 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه رازی
  بلوار جهاد، عدالت، بین عدالت 14 و 16
 • ایستگاه اتوبوس سه راه مسلم ابن عقیل
  بلوار شهید دشتی، شهید مدنی، عباسیه، بین شاهد و مسلم ابن عقیل
 • ایستگاه اتوبوس پارک آزادگان
  تیمسار فلاحی، بین میدان امام حسن و تیمسار فلاحی 11
 • ایستگاه اتوبوس منابع طبیعی
  منابع طبیعی، نرسیده به آیت الله علاقه بند
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه پلیس 14 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه پلیس 14 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه پلیس 14 ندارد.
  neshan logo