info
عکس آموزشگاه رانندگی هادی
category

آموزشگاه رانندگی هادی محله پونک، تهران

آموزشگاه رانندگی
2.0
6 رای

درباره‌ی آموزشگاه رانندگی هادی

آموزشگاه رانندگی هادی (آموزشگاه رانندگی) در محله پونک تهران و خیابان بهار شرقی واقع شده است. این آموزشگاه یکی از دو آموزشگاه رانندگی در محله پونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی شاهد و ستاره پایتخت و همچنین آموزشگاه موسیقی دادآفرین، فروشگاه افق کوروش، رینگ و لاستیک گلشن، مشاوره حقوقی قاف و دکتر فرناد ایمانی قرار گرفته است.
سایر آموزشگاه‌های که در محدوده آموزشگاه رانندگی هادی واقع شده‌اند:

 • آموزشگاه رانندگی آرام
  (2.0)
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، گلزار سوم
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۱ نشان) در تاریخ شنبه 04 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آموزشگاه رانندگی هادی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 04 آذر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آموزشگاه رانندگی هادی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آموزشگاه رانندگی هادی ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه آبشناسان، سردار جنگل، بهار شرقی
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری آموزشگاه رانندگی هادی

  شنبه 08:00 تا 18:00
  یک‌شنبه 08:00 تا 18:00
  دوشنبه 08:00 تا 18:00
  سه‌شنبه 08:00 تا 18:00
  چهارشنبه 08:00 تا 18:00
  پنج‌شنبه 08:00 تا 12:00
  جمعه تعطیل است
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo