info
عکس مدیریت آموزش و پرورش ناحیه دو یزد
category

مدیریت آموزش و پرورش ناحیه دو یزد یزد

اداره و سازمان دولتی
3.0
5 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مدیریت آموزش و پرورش ناحیه دو یزد

مدیریت آموزش و پرورش ناحیه دو یزد (اداره و سازمان دولتی) در یزد و سلمان فارسی، خیابان چمران واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کوچه منبع آب و همچنین کفش تبریز یزد، موبایل مرکزی، مسجد 14 معصوم (ع)، شیرینی سرای برگ شیرین و سمساری رنگارنگ قرار گرفته است.
سایر مراکز دولتی که در محدوده مدیریت آموزش و پرورش ناحیه دو یزد واقع شده‌اند:

 • اتاق اصناف یزد
  آیت الله کاشانی، قدس
 • اداره کمیسیون ماده صد شهرداری یزد
  خیابان چمران، رهبر، 9 رهبر
 • اداره گزینش فرماندهی نیروی انتظامی
  سلمان فارسی، رضا
 • آب و فاضلاب امور مشترکین ۲
  (5.0)
  بلوار بسیج، بین آذرباد و سلمان فارسی
 • هسته گزینش دانشگاه عوم پزشکی شهید صدوقی
  (3.0)
  آیت الله کاشانی، مکتب امام (مدرس)، بین الهام و 2
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محمدصادق (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مدیریت آموزش و پرورش ناحیه دو یزد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مدیریت آموزش و پرورش ناحیه دو یزد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مدیریت آموزش و پرورش ناحیه دو یزد ندارد.
  neshan logo