info
عکس پارک شهید ابراهیمی
category

پارک شهید ابراهیمی محله مهدی آباد، یزد

درباره‌ی پارک شهید ابراهیمی

پارک شهید ابراهیمی (پارک) در محله مهدی آباد یزد و خیابان سلمان فارسی، دکتر چمران واقع شده است. این بوستان یکی از هفت بوستان در محله مهدی آباد یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مزون یاشیل و همچنین امور دو برق یزد، دبیرستان سید الشهدا، نان تافتون، ایستگاه اتوبوس پارک شهید ابراهیمی و کافه خانجون قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بوستان پارک شهید ابراهیمی یزد

آدرس دقیق پارک بوستان پارک شهید ابراهیمی یزد شهر یزد محله محله نیایش است. این پارک در آدرس دقیق استان یزد، یزد، سلمان فارسی، دکتر چمران قرار دارد. بوستان پارک شهید ابراهیمی یزد یکی از مکان‌های تفریحی پرطرفدار محله محله نیایش شهر یزد است. رستوران خان دوحد، فست فود کرنوپیچ، رستوران نگین یزد، رستوران گل سرخ، رستوران عمارت وکیل و کافه رستوران خانه پدری از جمله فست فودها و رستوران‌های خوب در اطراف این پارک هستند. مراکز تفریحی دیگری مثل پارک کوهستان یزد، موزه آب خانه کلاهدوز ها و برج ساعت هم در محدوده بوستان پارک شهید ابراهیمی یزد قرار دارند.

چطور به بوستان پارک شهید ابراهیمی یزد برویم؟

خوب است برای رفتن به این پارک از حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید و در کاهش آلودگی هوا موثر باشید. یکی از ایستگاه‌های اتوبوس در نزدیکی بوستان پارک شهید ابراهیمی یزد، ایستگاه اتوبوس ارغوان است. با استفاده از اپلیکیشن نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به این پارک را انتخاب کنید. نقشه نشان اطلاعات خوب دیگری را هم به شما نمایش می‌دهد. مثلاً اطلاعاتی مثل لوکیشن دقیق بوستان پارک شهید ابراهیمی یزد روی نقشه، مسیریابی پیاده، با دوچرخه، با اتوبوس یا مترو و نظر دیگر کاربران در مورد این مکان روی نشان قابل مشاهده است.

تصاویری که در زیر می‌بینید، مربوط به این پارک است. آدرس دقیق و نزدیک‌ترین ایستگاه‌ها به بوستان پارک شهید ابراهیمی یزد را هم در ادامه می‌توانید ببینید و به‌راحتی به این مکان بروید. یادتان باشد اگر به این پارک رفتید، حتماً نظرتان‌ را در قسمت کامنت برای ما و کاربران دیگر بنویسید‌.

سایر پارک‌های که در محدوده پارک شهید ابراهیمی واقع شده‌اند:

 • بوستان ارغوان
  (5.0)
  مسکن، لادن شرقی
 • بوستان
  (4.0)
  مسکن، زکریا رازی، 17 رهبر، بین حسینی دوم و 9
 • فضای سبز
  (3.0)
  خیابان چمران، رضوان، 9 رهبر
 • پارک شهید محمد علی سلطانی
  (5.0)
  امام مهدی، مهدی 12
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط آزاد (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ جمعه 03 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پارک شهید ابراهیمی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: جمعه 03 آذر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پارک شهید ابراهیمی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پارک شهید ابراهیمی ندارد.
  neshan logo