info
عکس مسجد امام حسن عسکری
category

مسجد امام حسن عسکری محله آزاد شهر، یزد

درباره‌ی مسجد امام حسن عسکری

مسجد امام حسن عسکری (مسجد) در محله آزاد شهر یزد و خیابان استقلال واقع شده است. این مکان یکی از شانزده مسجد در محله آزاد شهر یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تولیدی پوشاک برتر، ساندویچ تکنام، آرایشگاه زنانه ملیناز، بوتیک ریچ من و خودپرداز بانک دی (یزد) قرار گرفته است.
سایر مسجدهای که در محدوده مسجد امام حسن عسکری واقع شده‌اند:

 • مسجد الزهرا
  آزادگان، دوازدهم
 • مسجد صاحب الزمان
  آزادگان، شهید موحدین 4، محمد رضا شکری
 • مسجد باب الحوایجین کربلا
  شهید جوکار، شهید محمدعلی پارساییان
 • مسجد و حسینیه حضرت قائم
  بلوار آزادشهر، شهید سرتیپ واعظ، شهید فرقانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط امیرمحمد پاک طینت (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مسجد امام حسن عسکری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مسجد امام حسن عسکری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مسجد امام حسن عسکری ندارد.
  neshan logo