info
عکس مسجد باب الحوایجین کربلا
category

مسجد باب الحوایجین کربلا محله خیرآباد، یزد

درباره‌ی مسجد باب الحوایجین کربلا

مسجد باب الحوایجین کربلا (مسجد) در محله خیرآباد یزد و خیابان شهید جوکار، شهید محمدعلی پارساییان واقع شده است. این مکان یکی از شش مسجد در محله خیرآباد یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی اسپرت جوکار، دفتر بیمه نوین نمایندگی میرغفوری، مسجد باغ مسجد، دبیرستان پسرانه علی سهیلی و مزون کوک طلایی قرار گرفته است.
سایر مسجدهای که در محدوده مسجد باب الحوایجین کربلا واقع شده‌اند:

 • مسجد صاحب الزمان
  آزادگان، شهید موحدین 4، محمد رضا شکری
 • مسجد الزهرا
  آزادگان، دوازدهم
 • مسجد و حسینیه حضرت قائم
  بلوار آزادشهر، شهید سرتیپ واعظ، شهید فرقانی
 • پایگاه بسیج حضرت علی اصغر (ع) ومسجد باقریه
  (5.0)
  شهید خلیل حسن بیگی، ارسلان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط اشرفی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مسجد باب الحوایجین کربلا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مسجد باب الحوایجین کربلا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مسجد باب الحوایجین کربلا ندارد.
  neshan logo