info
عکس میدان گرمابدری
category

میدان گرمابدری محله خاک سفید - گلشن، تهران

درباره‌ی میدان گرمابدری

میدان گرمابدری (میدان) در محله خاک سفید - گلشن تهران و میدان گرمابدری واقع شده است. این مکان یکی از پنج میدان در محله خاک سفید - گلشن تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فروشگاه قطعات خودرو کارن، فروشگاه ابزار و یراق زیبادل، تشخیص رنگ کارشناسی خودرو صداقت، کارواش امیران و باشگاه ورزشی 22 بهمن قرار گرفته است.
سایر میدان‌های که در محدوده میدان گرمابدری واقع شده‌اند:

 • میدان قدس
  زین الدین، آورزمانی، میدان قدس
 • میدان تختی
  (2.0)
  زین الدین، الله اکبر، واثقی
 • میدان رهبر
  (4.5)
  بزرگراه شهید زین الدین، رجایی، میدان رهبر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ یکشنبه 02 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی میدان گرمابدری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 02 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد میدان گرمابدری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه میدان گرمابدری ندارد.
  neshan logo