info
عکس باتری فروشی کبیری
category

باتری فروشی کبیری محله طاحونه، اصفهان

تعمیرگاه و مرکز خدمات خودرویی
5.0
1 رای

درباره‌ی باتری فروشی کبیری

باتری فروشی کبیری (تعمیرگاه و مرکز خدمات خودرویی) در محله طاحونه اصفهان و خیابان امام رضا، حسین آباد، شهدا واقع شده است. این مکان یکی از پنج تعمیرگاه و خدمات خودرو در محله طاحونه اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه حمام رهنان و پولک و نبات سجادی و همچنین گلزار شهدای رهنان اصفهان، تیپاکس رهنان، مسجد امیرالمومنین، ایستگاه 21 آتش نشانی و امام زاده میر شرف الدین محمد قرار گرفته است.
سایر تعمیرگاه‌ها و اتوسرویس‌های که در محدوده باتری فروشی کبیری واقع شده‌اند:

 • تعمیر‌گاه‌ خودرو‌ باتریچ
  امام رضا
 • زیر و‌ بند سازی جواد
  عماد سیادت، شهدا غربی، امام رضا
 • تعمیرگاه تخصصی اتومبیل سید محسن
  امام رضا، بعد از حیدریان
 • خدمات سی ان جی
  امام رضا، بعد از حیدریان
 • تعمیرگاه بنز اسماعیلی
  امام رضا، بعد از حیدریان
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Homayoon (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ شنبه 01 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی باتری فروشی کبیری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 01 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد باتری فروشی کبیری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه باتری فروشی کبیری ندارد.
  neshan logo