info
عکس بانک دی شعبه شهرری - کد 166
category

بانک دی شعبه شهرری - کد 166 محله اقدسیه، ری

درباره‌ی بانک دی شعبه شهرری - کد 166

بانک دی شعبه شهرری - کد 166 (بانک) در محله اقدسیه ری و خیابان بیات واقع شده است. این مکان یکی از نوزده بانک در محله اقدسیه ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ مهدی و همچنین لوازم التحریر توحید، مرکز تصویربرداری رازی(علیزاده)، دی کامپیوتر، داروخانه دکتر قره باغی و آشکده مادربزرگ قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک دی شعبه شهرری - کد 166

بانک دی شعبه شهرری - کد 166 را می‌توانید در شهر ری، محله اقدسیه پیدا کنید. شماره تماس بانک دی شعبه شهرری - کد 166 02155929427 است که می‌توانید اطلاعات موردنیازتان را از طریق آن به دست بیاورید. یکی از بانک‌های خوب محله اقدسیه، بانک دی شعبه شهرری - کد 166 است. بانک مسکن، بانک مسکن شعبه مرکزی شهرری و بانک حکمت ایرانیان از جمله بانک‌های دیگری هستند که در محدوده این بانک قرار دارند. شما می‌توانید از خودپرداز این بانک هم استفاده کنید.

چطور به بانک دی شعبه شهرری - کد 166 برویم؟

برای رفتن به این بانک می‌توانید از وسایل حمل‌ونقل عمومی کمک بگیرید. نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوس به بانک دی شعبه شهرری - کد 166 ایستگاه اتوبوس بوستان دانش می‌باشد.

با استفاده از اپلیکیشن نشان، شما می‌توانید از بهترین مسیر به این بانک بروید. البته اطلاعات دیگری هم از طریق مسیریاب نشان قابل دسترسی است. این اطلاعات دیگر شامل آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس و مترو، با خودرو شخصی، مسیر پیاده و نظر کاربران در مورد این بانک است. یادتان باشد در صورتی که به بانک دی شعبه شهرری - کد 166 مراجعه کردید، تجربه خودتان را در قسمت کامنت با ما به اشتراک بگذارید.

ما در ادامه، برای راحتی شما اطلاعات دقیق بانک دی شعبه شهرری - کد 166 را قرار داده‌ایم. همچنین برخی از بانک‌ها و خودپردازهای دیگری که در محدوده این بانک قرار دارند را می‌توانید در ادامه ببینید.

سایر بانک‌های که در محدوده بانک دی شعبه شهرری - کد 166 واقع شده‌اند:

 • بانک مسکن
  قم، بین پورسلیمانی و غیبی
 • بانک مسکن شعبه مرکزی شهرری
  قم، بین پورسلیمانی و غیبی
 • بانک حکمت ایرانیان
  شهدای ایرانیت، سعادت
 • بانک توسعه تعاون
  بیات، بین کریمی شیرازی و خوشی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار شنبه 01 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک دی شعبه شهرری - کد 166 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 01 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بانک دی شعبه شهرری - کد 166 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک دی شعبه شهرری - کد 166 ندارد.
  neshan logo