info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان شهرری
category

ایستگاه اتوبوس میدان شهرری (محله فیروز آبادی، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان شهرری

ایستگاه اتوبوس میدان شهرری (ایستگاه اتوبوس) در محله فیروز آبادی ری و خیابان فدائیان اسلام واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله فیروز آبادی ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی فیروزآبادی و پاساژ مهدی و همچنین کافه رستوران بام ری، داروخانه شبانه روزی دکتر بهروزی، مسجد فیروزآبادی، بانک ملی و فست فود ژوان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان شهرری تهران

ایستگاه اتوبوس میدان شهرری تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله فیروز آبادی پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در فدائیان اسلام، بین پیلغوش و شیخ اکبری قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان شهرری تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس صدوق قرار دارد.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میدان شهرری تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان شهرری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کانون بسیج
  کمیل، بین آستانه و شهدای شاملو
 • ایستگاه اتوبوس کمیل
  کمیل، بین میدان غیبی و بهار
 • ایستگاه اتوبوس ابن بابویه
  غیوری جنوبی، بین عبداللهی و نصر
 • ایستگاه اتوبوس میدان شهید قشقایی
  احمد قمی، تقاطع جانبازان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان شهرری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان شهرری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان شهرری ندارد.
  neshan logo