info
عکس مطب دکتر شهره بهروزی متخصص زنان
category

مطب دکتر شهره بهروزی متخصص زنان محله نیروی هوایی، تهران

درباره‌ی مطب دکتر شهره بهروزی متخصص زنان

مطب دکتر شهره بهروزی متخصص زنان (مطب پزشک) در محله نیروی هوایی تهران و خیابان آخوندی واقع شده است. این مطب یکی از پنج مطب پزشک در محله نیروی هوایی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی درمانگاه شبانه روزی حضرت ابوالفضل (ع)، مرکز کارشناسی و تشخیص رنگ خودرو صمد عبادی، مسجد انصار الحسین، دبیرستان نمونه دولتی دانشخواه و تالار پذیرایی مبینا قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مطب یکی از پزشکان خوب این منطقه می‌باشد.نظرات کاربران در مورد مطب دکتر شهره بهروزی متخصص زنان

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  ازاد
  شنبه 05 فروردین ماه 1402

  عالی


سایر پزشکان که در محدوده مطب دکتر شهره بهروزی متخصص زنان واقع شده‌اند:

 • دکتر مقبل‌زاده متخصص پوس
  سی متری نیروی هوایی، مسیل براری
 • دکتر یوسف زاده
  پیروزی، یکم نیروی هوایی، عباسی
 • مطب دکتر احمد شفیع زاده ارجمندی
  سی متری نیروی هوایی، شورا(7/39)، شورا(8/39)
 • دکتر زرازوند
  سی متری نیروی هوایی، بین عرب زاده و 6/31
 • مطب دکتر شیخ الاسلامی
  سی متری نیروی هوایی، شعاع پور
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مطب دکتر شهره بهروزی متخصص زنان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مطب دکتر شهره بهروزی متخصص زنان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مطب دکتر شهره بهروزی متخصص زنان ندارد.
  neshan logo