info
عکس ایستگاه اتوبوس فلکه لوزی
category

ایستگاه اتوبوس فلکه لوزی محله حافظیه، تهران

ایستگاه اتوبوس
4.0
1 رای

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فلکه لوزی

ایستگاه اتوبوس فلکه لوزی (ایستگاه اتوبوس) در محله حافظیه تهران و میدان لوزی واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله حافظیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دوشنبه بازار پیروزی و همچنین فروشگاه انتشارات آوای باران، مرکز سلامت شهید محمدیان، فروشگاه بازی های فکری ترنم، کبابی لوزی و اندیشکده یقین قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهید کلاهدوز، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فلکه لوزی تهران

ایستگاه اتوبوس فلکه لوزی تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله حافظیه پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه یاسینی، 12/31، 11/31، میدان لوزی قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس فلکه لوزی تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو شهید کلاهدوز است. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس واقع شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس فلکه لوزی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فلکه لوزی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سه راه
  سی متری نیروی هوایی، بین درزی و میری
 • ایستگاه اتوبوس چایچی
  بزرگراه باقری، خاقانی، شهید سرمدیان، شهید شمس، بین بوعلی و میدان رحیمی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  سی متری نیروی هوایی، نرسیده به محسن میرزایی گرکانی(7/38)
 • ایستگاه اتوبوس پیروزی
  سی متری نیروی هوایی، بین سادات اصفهانی و کامرانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فلکه لوزی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فلکه لوزی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فلکه لوزی ندارد.
  neshan logo