info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه محله میدان امامت، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه

ایستگاه اتوبوس مدرسه (ایستگاه اتوبوس) در محله میدان امامت تهران و خیابان سی متری نیروی هوایی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله میدان امامت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شیشه اتومبیل زمانی، درمانگاه شبانه روزی حضرت ابوالفضل (ع)، تالار پذیرایی مبینا، مطب دکتر شهره بهروزی متخصص زنان و فروشگاه افق کوروش قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس مدرسه تهران است که در محله میدان امامت قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در سی متری نیروی هوایی، نرسیده به محسن میرزایی گرکانی(7/38) واقع شده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مدرسه تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس پیشتاز واقع شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مدرسه تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مدرسه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  پیروزی، یکم نیروی هوایی، بین حاجی وند و ریحانی
 • ایستگاه اتوبوس میدان امامت تخلیه
  دماوند، امامت، میدان امامت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه ندارد.
  location استان تهران، تهران، سی متری نیروی هوایی، نرسیده به محسن میرزایی گرکانی(7/38)
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo