info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه محله دهقان - کوکاکولا، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه

ایستگاه اتوبوس مدرسه (ایستگاه اتوبوس) در محله دهقان - کوکاکولا تهران و خیابان یکم نیروی هوایی واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله دهقان - کوکاکولا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موزه نیروی هوایی ارتش و همچنین آموزشگاه رانندگی رحیمی، مهد کودک و پیش دبستانی سرزمین دوستی، باشگاه بدنسازی علی عبدالملکی، چاپ سی دی لوح ماندگار و سوپر مارکت پدر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه تهران

ایستگاه اتوبوس مدرسه تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله دهقان - کوکاکولا پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس پیروزی، یکم نیروی هوایی، بین حاجی وند و ریحانی می‌باشد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس مدرسه تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو نبرد قرار دارد. رز تاکسی هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مدرسه تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مدرسه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  سی متری نیروی هوایی، نرسیده به محسن میرزایی گرکانی(7/38)
 • ایستگاه اتوبوس سه راه
  سی متری نیروی هوایی، بین درزی و میری
 • ایستگاه اتوبوس منزوی
  پیروزی، بین منزوی و دریاباری
 • ایستگاه اتوبوس سوم نیروهوایی
  پیروزی
 • ایستگاه اتوبوس اول
  پیروزی، پنجم نیروی هوایی، بین 5/27 و شکرچی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه ندارد.
  neshan logo