info
عکس ایستگاه اتوبوس کوکاکولا
category

ایستگاه اتوبوس کوکاکولا محله صد دستگاه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کوکاکولا

ایستگاه اتوبوس کوکاکولا (ایستگاه اتوبوس) در محله صد دستگاه تهران و خیابان کنارگذر پیروزی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله صد دستگاه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مجموعه فودکورت و شهربازی پانوراما، مرکز هنر پردیس - سنگسر و مجتمع تجاری کساء و همچنین کافی شاپ دیدار، داروخانه نوید، فست فود دیلیمو، موبایل نیما و رستوران افتخاری قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو نبرد، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کوکاکولا تهران

ایستگاه اتوبوس کوکاکولا تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله صد دستگاه قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در پیروزی، بعد از جعفرنژاد واقع شده است. ایستگاه اتوبوس کوکاکولا تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

ایستگاه مترو نبرد در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین شما می‌توانید آژانس ولیعصر را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس کوکاکولا تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کوکاکولا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان سیزده آبان
  نبرد شمالی، آخوندی، میدان سیزده آبان
 • ایستگاه اتوبوس ستاد
  پیروزی
 • ایستگاه اتوبوس فروشگاه
  نبرد شمالی، خسرو آبادی، شاه آبادی، بین ملک و برادران شیردم
 • ایستگاه اتوبوس شاه آبادی
  پیروزی، قره یاضی، شاه آبادی، بین علی مردانی و حسین جانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کوکاکولا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کوکاکولا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کوکاکولا ندارد.
  neshan logo