info
عکس ایستگاه اتوبوس ستاد
category

ایستگاه اتوبوس ستاد محله نیروی هوایی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ستاد

ایستگاه اتوبوس ستاد (ایستگاه اتوبوس) در محله نیروی هوایی تهران و خیابان پیروزی واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله نیروی هوایی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فجر و روفرشی روناش و همچنین قنادی قاقالی‌لی خوشه، ایستگاه مترو پیروزی، ورودی مترو ایستگاه پیروزی، استخر صدف و فروشگاه کابینت کارادا قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو پیروزی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ستاد تهران

ایستگاه اتوبوس ستاد تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله نیروی هوایی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در پیروزی قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس ستاد تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو نبرد قرار دارد. همچنین شما می‌توانید آژانس سفیر را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس ستاد تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ستاد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کوکاکولا
  پیروزی، بعد از جعفرنژاد
 • ایستگاه اتوبوس فارابی
  پیروزی، بین بسطامی و اشارات
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه پیچک
  پیروزی، بعد از پیچک
 • ایستگاه اتوبوس چرم سازی
  بزرگراه امام علی، درودیان، بین امیر خانی و ساروخانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ستاد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ستاد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ستاد ندارد.
  neshan logo