info
عکس ایستگاه اتوبوس چرم سازی
category

ایستگاه اتوبوس چرم سازی محله چهارصد دستگاه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چرم سازی

ایستگاه اتوبوس چرم سازی (ایستگاه اتوبوس) در محله چهارصد دستگاه تهران و خیابان درودیان واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه اتوبوس در محله چهارصد دستگاه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه و موزه استاد معین و استاد امیر جاهد و پاساژ آریا و همچنین فروشگاه کالا آرسی، مسجد حضرت محمد (ص)، هنرستان دخترانه فنی و حرفه ای آسیه، درمانگاه فرهنگیان منطقه ۱۴ و ساندویچ شالیزار قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو ابن سینا، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چرم سازی تهران

ایستگاه اتوبوس چرم سازی تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله چهارصد دستگاه پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه امام علی، درودیان، بین امیر خانی و ساروخانی می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس چرم سازی تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو ابن سینا قرار دارد. آژانس سفیر هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس چرم سازی تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چرم سازی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شکوفه
  پیروزی، شکوفه، بین خوشرو و جباری
 • ایستگاه اتوبوس عزیزی
  بزرگراه امام علی، عزیزی غربی، بین ملکی و باقری
 • ایستگاه اتوبوس ستاد
  پیروزی
 • ایستگاه اتوبوس کرمان شرقی
  بزرگراه امام علی، بین کرمان و کارن
 • ایستگاه اتوبوس سلیمانیه
  پیروزی، بعد از عباسقلی زاده
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چرم سازی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چرم سازی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چرم سازی ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه امام علی، درودیان، بین امیر خانی و ساروخانی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo