info
عکس ایستگاه اتوبوس شاه آبادی
category

ایستگاه اتوبوس شاه آبادی محله دهم فروردین، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شاه آبادی

ایستگاه اتوبوس شاه آبادی (ایستگاه اتوبوس) در محله دهم فروردین تهران و خیابان شاه آبادی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله دهم فروردین تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مرکز هنر پردیس - سنگسر و روفرشی روناش و همچنین بوستان گل نما، کارواش آژاکس نانو بخار آیت، فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو، فلافل طهرون و نان فانتزی یاسمن قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شاه آبادی تهران

ایستگاه اتوبوس شاه آبادی تهران در شهر تهران، محله دهم فروردین و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در پیروزی، قره یاضی، شاه آبادی، بین علی مردانی و حسین جانی واقع شده است. ایستگاه اتوبوس شاه آبادی تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

ایستگاه مترو نبرد نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین آژانس سفیر را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شاه آبادی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه طبرسی
  پیروزی
 • ایستگاه اتوبوس ائمه اطهار
  نبرد شمالی، بین زورخانه شیر و غلامی
 • ایستگاه اتوبوس دریاباری
  پیروزی، نرسیده به شاه آبادی
 • ایستگاه اتوبوس نبی اکرم
  نبرد شمالی، نبی اکرم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شاه آبادی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شاه آبادی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شاه آبادی ندارد.
  location استان تهران، تهران، پیروزی، قره یاضی، شاه آبادی، بین علی مردانی و حسین جانی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo