info
عکس ایستگاه اتوبوس اول
category

ایستگاه اتوبوس اول محله پیروزی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس اول

ایستگاه اتوبوس اول (ایستگاه اتوبوس) در محله پیروزی تهران و خیابان پنجم نیروی هوایی واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله پیروزی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری ولیعصر و همچنین سوخاری مهدی، نان و شیرینی چری، دفتر فنی پگاه - شعبه 1، رستوران گردسوز و آموزشگاه موسیقی دل انگیزان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو نیروی هوایی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس اول تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس اول تهران است که در محله پیروزی قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس پیروزی، پنجم نیروی هوایی، بین 5/27 و شکرچی می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس اول تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو نیروی هوایی قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی رز تاکسی قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس اول تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده اول واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس هجرت
  بسیج، نرسیده به حبیبی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  پیروزی، یکم نیروی هوایی، بین حاجی وند و ریحانی
 • ایستگاه اتوبوس سه راه
  سی متری نیروی هوایی، بین درزی و میری
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای اول
  پیروزی، یکم نیروی هوایی، بین 1/36 و پاکدامن
 • ایستگاه اتوبوس اول نیروهوایی
  پیروزی، بین برادران افراسیابی و پرستار
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس اول اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس اول در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس اول ندارد.
  neshan logo