info
عکس ایستگاه اتوبوس مقداد
category

ایستگاه اتوبوس مقداد محله پرستار، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مقداد

ایستگاه اتوبوس مقداد (ایستگاه اتوبوس) در محله پرستار تهران و خیابان پیروزی واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله پرستار تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ نسیم و همچنین پیتزا کابین، جایگاه اختصاصی 151 (مقداد)، آزمایشگاه بقراط، هایپر پروتئین محمد ششم و نان شیرینی داغ قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو نیروی هوایی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مقداد تهران

ایستگاه اتوبوس مقداد تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله پرستار پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس پیروزی می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مقداد تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو نیروی هوایی قرار دارد. رز تاکسی هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس مقداد تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس مقداد

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  محمد 72
  دوشنبه 30 بهمن ماه 1402

  عالی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مقداد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس نیروی هوایی
  سی متری نیروی هوایی، بین حسینی و ابراهیمی
 • ایستگاه اتوبوس داروخانه
  نبرد شمالی، بین شاه محمدی و میرمحکم
 • ایستگاه اتوبوس میدان سیزده آبان
  نبرد شمالی، آخوندی، میدان سیزده آبان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مقداد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مقداد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مقداد ندارد.
  neshan logo