info
عکس ایستگاه اتوبوس حسینیه
category

ایستگاه اتوبوس حسینیه محله دهقان - کوکاکولا، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس حسینیه

ایستگاه اتوبوس حسینیه (ایستگاه اتوبوس) در محله دهقان - کوکاکولا تهران و خیابان یکم نیروی هوایی واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله دهقان - کوکاکولا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مجموعه فودکورت و شهربازی پانوراما و مجتمع تجاری کساء و همچنین سوپر مارکت ترنجم، داروخانه شبانه‌روزی دکتر زرین بال، مرکز خدمات بهداشت و درمان صلواتی، پیتزا هیزم و آکواریوم آبی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو نبرد، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس حسینیه تهران

ایستگاه اتوبوس حسینیه تهران در شهر تهران، محله دهقان - کوکاکولا و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس پیروزی، یکم نیروی هوایی، بین میرعابدینی و قاسمیان می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس حسینیه تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو نیروی هوایی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی رز تاکسی قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس حسینیه تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده حسینیه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس درختی
  پیروزی
 • ایستگاه اتوبوس مسجد
  سی متری نیروی هوایی، نهاوندی(6/37)، 5/37
 • ایستگاه اتوبوس پنجم
  پیروزی، پنجم نیروی هوایی، بین 4/38 و 5/37
 • ایستگاه اتوبوس اول
  پیروزی، پنجم نیروی هوایی، بین 5/27 و شکرچی
 • ایستگاه اتوبوس داروخانه
  نبرد شمالی، بین شاه محمدی و میرمحکم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس حسینیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس حسینیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس حسینیه ندارد.
  neshan logo