info
عکس ایستگاه اتوبوس انتهای اول
category

ایستگاه اتوبوس انتهای اول محله دهقان - کوکاکولا، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس انتهای اول

ایستگاه اتوبوس انتهای اول (ایستگاه اتوبوس) در محله دهقان - کوکاکولا تهران و خیابان یکم نیروی هوایی واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله دهقان - کوکاکولا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مجموعه فودکورت و شهربازی پانوراما و مجتمع تجاری کساء و همچنین سازمان تامین اجتماعی شعبه 20، مسجد قدس، داروخانه نوید، رستوران افتخاری و مطب دکتر حسین کرامتی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو نبرد، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس انتهای اول تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس انتهای اول تهران است که در محله دهقان - کوکاکولا قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در پیروزی، یکم نیروی هوایی، بین دوم و کاظمی واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس انتهای اول تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو نیروی هوایی در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین شما می‌توانید آژانس ولیعصر را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس انتهای اول تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده انتهای اول واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان سیزده آبان
  نبرد شمالی، آخوندی، میدان سیزده آبان
 • ایستگاه اتوبوس ششم
  پیروزی، بین ششم نیروی هوایی و بنی هاشم
 • ایستگاه اتوبوس درختی
  پیروزی
 • ایستگاه اتوبوس پنجم نیروهوایی
  پیروزی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس انتهای اول اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس انتهای اول در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس انتهای اول ندارد.
  neshan logo