info
عکس ایستگاه اتوبوس ششم
category

ایستگاه اتوبوس ششم محله پیروزی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ششم

ایستگاه اتوبوس ششم (ایستگاه اتوبوس) در محله پیروزی تهران و خیابان پیروزی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله پیروزی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ نسیم و همچنین کلینیک کیوان، کلینیک روانشناسی پیروزی، آموزشگاه خیاطی فائقه، داروخانه شکوفه و درمانگاه شبانه روزی قائم آل طه قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو نیروی هوایی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ششم تهران

ایستگاه اتوبوس ششم تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله پیروزی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در پیروزی، بین ششم نیروی هوایی و بنی هاشم قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس ششم تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو نیروی هوایی است. همچنین رز تاکسی را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس ششم تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ششم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس نسترن
  پیروزی، برادران افراسیابی، بین ارغوان و شهرام
 • ایستگاه اتوبوس انتهای اول
  پیروزی، یکم نیروی هوایی، بین دوم و کاظمی
 • ایستگاه اتوبوس تره بار
  سی متری نیروی هوایی، مسیل منوچهری، بین 8/33 و 8/32
 • ایستگاه اتوبوس نیروی هوایی
  سی متری نیروی هوایی، بین حسینی و ابراهیمی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ششم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ششم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ششم ندارد.
  neshan logo