info
عکس ایستگاه اتوبوس تره بار
category

ایستگاه اتوبوس تره بار محله حافظیه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس تره بار

ایستگاه اتوبوس تره بار (ایستگاه اتوبوس) در محله حافظیه تهران و خیابان مسیل منوچهری واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله حافظیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ حافظیه و همچنین میدان میوه و تره بار جاجرود، عطاری اکسیر، مجموعه فرهنگی ورزشی کوثر، لواش و پیرایش کات مَن قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس تره بار تهران

ایستگاه اتوبوس تره بار تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله حافظیه پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در سی متری نیروی هوایی، مسیل منوچهری، بین 8/33 و 8/32 واقع شده است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس تره بار تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو نیروی هوایی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس پیشتاز قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس تره بار تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده تره بار واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پل
  سی متری نیروی هوایی، امامت، بین صنعتی و مسیل منوچهری
 • ایستگاه اتوبوس داروخانه
  بزرگراه یاسینی، افضلی، وصالی، بین شواخ و همتی
 • ایستگاه اتوبوس ششم
  پیروزی، بین ششم نیروی هوایی و بنی هاشم
 • ایستگاه اتوبوس مسجد امام صادق
  پیروزی، بین بلوار ابوذر و معراج
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس تره بار اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس تره بار در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس تره بار ندارد.
  neshan logo