info
عکس ایستگاه اتوبوس مسجد امام صادق
category

ایستگاه اتوبوس مسجد امام صادق تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مسجد امام صادق

ایستگاه اتوبوس مسجد امام صادق (ایستگاه اتوبوس) در تهران و خیابان پیروزی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ نسیم و همچنین تیپاکس، بلو پت شاپ، آموزش و پرورش منطقه سیزده (13)، مسجد امام محمد تقی (ع) و کلینیک روانشناسی پیروزی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو نیروی هوایی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد امام صادق تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس مسجد امام صادق تهران است که در محله پرستار قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در پیروزی، بین بلوار ابوذر و معراج قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس مسجد امام صادق تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو نیروی هوایی قرار گرفته است. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی رز تاکسی قرار دارد.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مسجد امام صادق تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مسجد امام صادق واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سه راه تختی
  بسیج، شهیدان سرباز
 • ایستگاه اتوبوس نیروی هوایی
  پیروزی، مسیل براری، سی متری نیروی هوایی
 • ایستگاه اتوبوس تره بار
  سی متری نیروی هوایی، پورجلالی، مسیل منوچهری، بین 8/33 و 8/32
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسجد امام صادق اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسجد امام صادق در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسجد امام صادق ندارد.
  neshan logo