info
عکس ایستگاه اتوبوس پایانه براری میدان ولی عصر
category

ایستگاه اتوبوس پایانه براری میدان ولی عصر محله پیروزی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پایانه براری میدان ولی عصر

ایستگاه اتوبوس پایانه براری میدان ولی عصر (ایستگاه اتوبوس) در محله پیروزی تهران و خیابان سی متری نیروی هوایی، پیروزی واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله پیروزی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ نسیم و همچنین تیپاکس، بلو پت شاپ، آموزش و پرورش منطقه سیزده (13)، مسجد امام محمد تقی (ع) و کلینیک روانشناسی پیروزی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو نیروی هوایی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه براری میدان ولی عصر تهران

در شهر تهران، محله پیروزی ، ایستگاه اتوبوس پایانه براری میدان ولی عصر تهران قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس سی متری نیروی هوایی، پیروزی است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پایانه براری میدان ولی عصر تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو نیروی هوایی قرار گرفته است. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی رز تاکسی قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پایانه براری میدان ولی عصر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس نیروی هوایی
  سی متری نیروی هوایی، بین حسینی و ابراهیمی
 • ایستگاه اتوبوس تره بار
  سی متری نیروی هوایی، مسیل منوچهری، بین 8/33 و 8/32
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه سوم نیروهوایی
  پیروزی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پایانه براری میدان ولی عصر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه براری میدان ولی عصر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پایانه براری میدان ولی عصر ندارد.
  neshan logo